Avşa Apart Pansiyon, Avşa Apart, Avşa Otel, Avşa Pansiyon

Avşa Apart Pansiyonları, Avşa Apart, Avşa Otel, Avşa Pansiyon

Avşa Apart Pansiyonları

Avşa Apart Pansiyonları, Avşa Apart, Avşa Otel, Avşa Pansiyon, Avşa Pansiyon Fiyatları 2020, Avşa Otel Fiyatları 2020

Avşa adası Balıkesir’e bağlı Marmara-Ekinlik-Avşa-Paşa limanı adaları ile bereber Marmara denizinde bulunmaktadır. Ulaşım Tekirdağ, Erdek ve İstanbul İDO seferleri ile sağlanmaktadır. AVŞA adasının en büyük gelir kaynağı turizmdir. Bunun yanı sıra zeytınlik ve bilhassa şaraplık üzüm bağları mevcuttur. Adakarası isimli üzüm yanlız avşa adasında yetiştirilmekte olup şarapçılık için çok makbul bir üzümdür.

Türkiye ve Dünya, Avşa’yı turizmin yanı sıra şarap üretimiyle de tanıyor. Avşa şarabı, ününü tüm dünyaya duyurdu. Adakarası adı verilen üzümden üretilen şaraplar, başta Fransa ve İtalya olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihraç ediliyor. Yılda 1500 ton şarap üretilen adada, zaman zaman taleplerin karşılanmasında da sıkıntı yaşanıyor.

Ayrıca Türkiyede ilk defa Avşa Adasında uygulanan Deniz suyunu içme suyuna arıtma projesi geçen sene yapım aşamasına geçip,bu sene içme suyu olarak faaliyete geçmiş ve Avşa Apart Pansiyonları na bağlanmıştır.

Avşa Adası’nda oldukça fazla koy bulunmaktadır. Bunlara ulaşım zor olsa da, gerek teknelerle gerekse binek araçlarla ulaşmak mümkündür. Avşa Adası’nın belli başlı koyları şunlardır; Tavşanlı Koyu, Çınar Koyu, Kumtur Koyu, Atanaş Koyu, Yiğitler Koyu.

Avşa adası otelleri, Avşa Pansiyonları özellikle temiz denizi ve olan üstü doğası ile tercih edilen özel tatil beldelerinden biridir. Ailecek tatil yapacağınız muhteşem hizmetler sunan oteller bulunmaktadır. Dilerseniz tam pansiyon dilerseniz yarım pansiyon olarak tatilinizi yapabilirsiniz. Açık büfe olarak hizmet verilmektedir. Yaz tatilinizi en kaliteli şekilde çok daha ucuza geçirebileceğiniz özel yerlerden biridir. Dilerseniz. Ailenizle dilerseniz arkadaşlarınızla tatil yapabileceğiniz. Avşa adası hayatınız boyunca unutamayacağınız muhteşem bir doğaya sahiptir.

Avşa Adasına her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akmaktadır. Özellikle yaz aylarında burası çok renkli olmaktadır. Buraya gelen turistler avşa pansiyonları avşa apart konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü avşada konaklama için birçok farklı alternatif bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Adada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;