Yıldız Apart Turanköy Erdek

12276

Yetkili Kişi :  

Adresi : Turanköy Kapıdağ yarımadası ERDEK

Mobil Telefonu : 

Mobil Telefonu : +90 537 207 39 60

İş Telefonu  :  +90 266 857 71 71 

Web Sitesi: http://www.yildizapart.turankoy.com/

ulaşım için tıklayınız

Yıldız Apart Turanköy Erdek, Kapıdağ yarımadasının cennet köşelerinden biridir.

Yıldız Apart Turanköy Erdek, Köyiçinde Apart konseptinde hizmet vermektedir.

Erdek Turanköy Nereler Gezilir?

Çam ormanları arasında, bakir bir noktada bulunan Turanköy plajı, beyaz kumları, berrak denizi ve sığ suyu ile beldedeki en dikkat çekici alan.

Bölgede balıkçılık azalmış olsa da Turanköy’de görülmesi gereken noktalardan biri de Turanköy limanı.

Araç ve yaya yollarından uzakta, Turanköy’e 10 dakikalık mesafede yer alan bayanlar plajını ise, isminden de anlaşılacağı üzere genelde kadınlar ziyaret ediyor.

Sağ tarafında Ormanlı, sol tarafında Doğanlar Köyü bulunan Turanköy, çevredeki şelale ve ormanların gezilebileceği bir nokta.

Yıldız Apart Turanköy Erdek, 2016 yılında hizmete açılmıştır.

Yıldız Apart Turanköy Erdek, Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı sakin bir tatil köyü olan Turan Köyü’nde faaliyet gösteren Yıldız Apart Pansiyon, konuklarına ev konforunda ve ekonomik bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis, denize 70 metre uzaklıkta olup, misafirlere özel plaj alanı bulunmaktadır.

Yıldız Apart Pansiyon’un tüm konaklama birimlerinde; balkon, çalışma masası, eşya dolabı ve uydu TV yer almaktadır. Her odada buzdolabı ve set üstü ocak içeren bir mini mutfak mevcuttur. Odalarda bulunan özel banyolar; havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Yıldız Apart Pansiyon’un resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur. Ek ücret karşılığında çamaşırhane hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yıldız Apart Pansiyon’da konakladığınız süre boyunca doğa yürüyüşü gibi aktivitelere katılabilirsiniz.

Yıldız Apart Pansiyon, Erdek’in merkezine 15 km mesafededir. Pansiyon yakınlarından merkeze düzenli hareket eden minibüs imkanı bulunmaktadır.

ULAŞIM :

İstanbul’dan Erdek’e ulaşmak için arabalı İDO feribotlarını tercih edebilirsiniz. 1 saat 45 dakikada Bandırma’ya ulaştıktan sonra buradan karayolu ile Erdek’e devam etmek mümkün. İstanbul’dan, Bursa – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahını izleyerek sadece kara yolu üzerinden de Turanköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul – Erdek arası mesafe 373 km.

Ankara’dan, Erdek’e, Eskişehir – Bursa – Bandırma – Erdek yolu izlenerek ulaşılabilir. Ankara – Erdek arası yaklaşık mesafe yaklaşık 510 km.

İzmir’den, Erdek’e ulaşmak için Manisa üzerinden Akhisar – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahı takip edilebilir. İzmir – Erdek arası yaklaşık 294 km.