Ufuk Apart Pansiyon Turanköy

216

Yetkili Kişi :  Ufuk DOLAN

Adresi :  Turanköy merkez / Kapıdağ Yarımadası / ERDEK

Mobil Telefonu: 0544 793 84 18

Ufuk Apart Pansiyon Turanköy, full eşyalı daireler olarak hizmetinizdedir.

Ufuk Apart Pansiyon Turanköy, evinizin konforunda olan, tam bir aile işletmesidir.

UFUK APART PANSİYON ULAŞIM

Turan Köyü Kapıdağ Yarımadası’nın kuzey batısındaki Turanköy’e, Erdek’ten özel araç, taksi ve minibüslerle ulaşılabilir. Bandırma’ya 18 km uzaklıktaki Erdek’ten, Turanköy’e yaklaşık 20 dakikada varabilmek mümkün. Erdek sahil yolunu kuzeye doğru takip ederek Kapıdağ kıyılarının etkileyici manzarası eşliğinde Turanköy’e gidilebileceği gibi Erdek’le, Turanköy’ü birbirine bağlayan direkt yoldan da daha kısa sürede beldeye ulaşılabilir.

İstanbul’dan Erdek’e ulaşmak için arabalı İDO feribotlarını tercih edebilirsiniz. 1 saat 45 dakikada Bandırma’ya ulaştıktan sonra buradan karayolu ile Erdek’e devam etmek mümkün. İstanbul’dan, Bursa – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahını izleyerek sadece kara yolu üzerinden de Turanköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul – Erdek arası mesafe 373 km.

Ankara’dan, Erdek’e, Eskişehir – Bursa – Bandırma – Erdek yolu izlenerek ulaşılabilir. Ankara – Erdek arası yaklaşık mesafe yaklaşık 510 km.

İzmir’den, Erdek’e ulaşmak için Manisa üzerinden Akhisar – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahı takip edilebilir. İzmir – Erdek arası yaklaşık 294 km.

Ufuk Apart Pansiyon Turanköy, tüm hijyen kurallarını yerine getirmiş bir şekilde sizlere sağlıklı bir tatil imkanı sunar.

Apart Pansiyonumuz, 7 kişilik konforlu dairelerinde misafirlerine evinde ki huzuru yaşatmayı ilke edinmiş bir aile işletmesidir.

Ufuk Apart Pansiyon, Geniş balkonlarının bulunduğu dairelerinde tüm yataklarında misafirlerinin konforu için full ortapedik yatak kullanmaktadır, ayrıca mutfaklarımızda ihtiyaçlarınızı giderecek tüm mutfak ekipmanları bulunmaktadır.

Ortak kullanım olarak çamaşır makinesi bulunmaktadır.

Wİ-Fİ internet bağlantısı, Uydu kanallı LCD televizyonlarının yanısıra tüm odalarında, masa sandalye, buzdolabı gibi ihtiyaçları da karşılamaktadır.

Ufuk Apart Pansiyon, ihtiyaç duyacağınız market tarzı yerlere yürüyüş mesafesinde yakınıdır.

Ufuk Apart Pansiyon Turanköy, olarak misafirlerimiz için özel ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Apart Pansiyonumuzun Teras katında misafirlerimiz için MANGAL alanı bulunmaktadır.

Turanköy tertemiz geniş kum plajları, masmavi denizi ve ASTIM, KOAH gibi bir çok hastalığa iyi gelen eşsiz havası ile misafirlerini ağırlamamaktadır…

İYİ TATİLLER DİLERİZ…

Ufuk Dolan
Ziraat Bankası
Şube: Erdek / Balıkesir Şubesi
Hesap Numarası: 426-61702894-5001
Iban Numarası: TR 6400 0100 0426 6170 2894 5001