Gün Apart Pansiyon Turanköy

145

Mobil Telefonu: 0534 781 84 97

Yetkili Kişi :  Meryem GÜN

Adresi :  Turanlar köyü Erdek / BALIKESİR

Gün Apart Pansiyon Turanköy, dairelerinde ki konfor ile sizlere evinizi aratmayacak.

Gün Apart Pansiyon Turanköy, tüm hijyen kurallarını harfiyen uygulamıştır. Sağlıklı tatiller dileriz.

ULAŞIM

Turan Köyü Kapıdağ Yarımadası’nın kuzey batısındaki Turanköy’e, Erdek’ten özel araç, taksi ve minibüslerle ulaşılabilir. Bandırma’ya 18 km uzaklıktaki Erdek’ten, Turanköy’e yaklaşık 20 dakikada varabilmek mümkün. Erdek sahil yolunu kuzeye doğru takip ederek Kapıdağ kıyılarının etkileyici manzarası eşliğinde Turanköy’e gidilebileceği gibi Erdek’le, Turanköy’ü birbirine bağlayan direkt yoldan da daha kısa sürede beldeye ulaşılabilir.

İstanbul’dan Erdek’e ulaşmak için arabalı İDO feribotlarını tercih edebilirsiniz. 1 saat 45 dakikada Bandırma’ya ulaştıktan sonra buradan karayolu ile Erdek’e devam etmek mümkün. İstanbul’dan, Bursa – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahını izleyerek sadece kara yolu üzerinden de Turanköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul – Erdek arası mesafe 373 km.

Ankara’dan, Erdek’e, Eskişehir – Bursa – Bandırma – Erdek yolu izlenerek ulaşılabilir. Ankara – Erdek arası yaklaşık mesafe yaklaşık 510 km.

İzmir’den, Erdek’e ulaşmak için Manisa üzerinden Akhisar – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahı takip edilebilir. İzmir – Erdek arası yaklaşık 294 km.

Facebook Sayfamız : 

Gün Apart Pansiyon Turanköy, huzurlu şekilde tatilinizi geçirebileceğiniz bir aile pansiyonudur.

Gün Apart Pansiyon Turanköy, (2+1) olarak hizmet vermektedir. Dairelerimizde 6-7 kişi rahatlıkla konaklayabilmektedir.

Dairelerimiz kendinizi evinizde hissedeceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

Dairelerimizde çamaşır makinası, buzdolabı, mutfak gereçleri, elbise dolabı gibi ihtiyacınız olacak tüm eşyalar mevcuttur.

Dairelerimizde Wİ-Fi bulunmaktadır. Apartımıza ait otoparkımız vardır.

Denize yürüme mesafesinde olan Gün Apart Pansiyon Turanköy, sizlere bahçesinde mangal yapabilme imkanıda sunmaktadır. Çocuklarınızla birlikte sıkılmadan bir tatil geçirebilirsiniz.

Tüm hijyen kurallarına uymak sizlerin sağlıklı bir tatil geçirmeniz için en önem verdiğimiz konulardan biridir.

SAĞLIKLI ve KEYİFLİ TATİLLER DİLERİZ.