Gülay Apart Pansiyon Turanköy

325

Yetkili Kişi : Remziye Hanım

Adresi : Turanköy girişi  Kapıdağ yarımadası / ERDEK

Mobil Telefonu 1: 0541 374 87 92

Mobil Telefonu 2 : 0535 018 12 62

Gülay Apart Pansiyon Turanköy, rengarenk çiçekleriyle bezenmiş bahçesinde huzur bulacaksınız

Gülay Apart Pansiyon Turanköy, dairelerimiz aylık ve sezonluk olarakta kiralanmaktadır.

Gülay Apart Pansiyon Turanköy, samimi ve güleryüzlü bir tatil için vazgeçemeyeceğiniz bir aile işletmesidir.

 

Gülay Apart Pansiyon Turanköy, gerekli olan tüm hijyen kurallarını yerine getirmiş olup, geniş bahçesi sebebi ile sosyal mesafeye de uygun bir apart pansiyondur.

Gülay Apart Pansiyon Turanköy, daireleri;

(2+1) 6 kişilik

(1+1) 4-5 kişiliktir.

Bahçesinde mangal yapabileceğiniz, otopark sorunu olmayan apart pansiyonumuzun odalarında, Mutfak ve mutfak gereçleri, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Elbise dolabı, Lcd Televizyon, Oturma grubu, Masa sandalye gibi ihtiyaç duyacağınız eşyalar mevcuttur.

Öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için lütfen iletişime geçiniz…

İYİ ve SAĞLIKLI TATİLLER DİLERİZ.. 

 

Facebook Sayfamız : 

ULAŞIM

Turan Köyü Kapıdağ Yarımadası’nın kuzey batısındaki Turanköy’e, Erdek’ten özel araç, taksi ve minibüslerle ulaşılabilir. Bandırma’ya 18 km uzaklıktaki Erdek’ten, Turanköy’e yaklaşık 20 dakikada varabilmek mümkün. Erdek sahil yolunu kuzeye doğru takip ederek Kapıdağ kıyılarının etkileyici manzarası eşliğinde Turanköy’e gidilebileceği gibi Erdek’le, Turanköy’ü birbirine bağlayan direkt yoldan da daha kısa sürede beldeye ulaşılabilir.

İstanbul’dan Erdek’e ulaşmak için arabalı İDO feribotlarını tercih edebilirsiniz. 1 saat 45 dakikada Bandırma’ya ulaştıktan sonra buradan karayolu ile Erdek’e devam etmek mümkün. İstanbul’dan, Bursa – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahını izleyerek sadece kara yolu üzerinden de Turanköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul – Erdek arası mesafe 373 km.

Ankara’dan, Erdek’e, Eskişehir – Bursa – Bandırma – Erdek yolu izlenerek ulaşılabilir. Ankara – Erdek arası yaklaşık mesafe yaklaşık 510 km.

İzmir’den, Erdek’e ulaşmak için Manisa üzerinden Akhisar – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahı takip edilebilir. İzmir – Erdek arası yaklaşık 294 km.