Erdek Turanköy Kumsal Apart

1022

Erdek Turanköy Kumsal Apart, denize sıfır konumdadır.

Erdek Turanköy Kumsal Apart, tüm hijyen kurallarını yerine getirmiş olup, misafirlerine sağlıklı bir tatil sunmaktadır.

Yetkili Kişi :  Hakan DOLAN

Mobil Telefonu : 0538 425 91 35

Adres : Turan Mahallesi Sahil yolu üstü  Erdek/BALIKESİR

Kumsal Apart, Kapıdağ yarımadasında bulunan Erdek Turanköy‘de hizmet vermektedir. Apart Otelimizde gerekli olan tüm hijyen kuralları harfiyen yerine getirilmiştir.

 

Erdek Turanköy Kumsal Apart, sizlere (1 + 1) ve (2+1) daireler olarak hizmet vermektedir.

Dairelerimizin tamamı deniz manzaralı ve geniş balkonludur.

Apartımızın bahçesinde sosyal mesafe kurallarına uyarak mangal yapabilirsiniz.

ODALARIMIZDA ;

Mutfak ve tüm mutfak gereçleri, Buzdolabı, Ocak, Elbise dolapları, Masa ve sandalye, Uydu kanallı LCD televizyon, Wİ-Fİ internet bağlantısı bulunmaktadır.

Apartımızın kendi Otoparkı mevcuttur.

Erdek Turanköy Kumsal Apart, denize sıfır konumdadır.

 

Facebook Sayfamız : 

KUMSAL APART TURANKÖY

erdek turanköy
erdek turanköy

ERDEK TURANKÖY HAKKINDA

Turan Köyü Kapıdağ Yarımadası’nın kuzey batısındaki Turanköy’e, Erdek’ten özel araç, taksi ve minibüslerle ulaşılabilir. Bandırma’ya 18 km uzaklıktaki Erdek’ten, Turanköy’e yaklaşık 20 dakikada varabilmek mümkün. Erdek sahil yolunu kuzeye doğru takip ederek Kapıdağ kıyılarının etkileyici manzarası eşliğinde Turanköy’e gidilebileceği gibi Erdek’le, Turanköy’ü birbirine bağlayan direkt yoldan da daha kısa sürede beldeye ulaşılabilir.

İstanbul’dan Erdek’e ulaşmak için arabalı İDO feribotlarını tercih edebilirsiniz. 1 saat 45 dakikada Bandırma’ya ulaştıktan sonra buradan karayolu ile Erdek’e devam etmek mümkün. İstanbul’dan, Bursa – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahını izleyerek sadece kara yolu üzerinden de Turanköy’e ulaşabilirsiniz. İstanbul – Erdek arası mesafe 373 km.

Ankara’dan, Erdek’e, Eskişehir – Bursa – Bandırma – Erdek yolu izlenerek ulaşılabilir. Ankara – Erdek arası yaklaşık mesafe yaklaşık 510 km.

İzmir’den, Erdek’e ulaşmak için Manisa üzerinden Akhisar – Balıkesir – Bandırma – Erdek güzergahı takip edilebilir. İzmir – Erdek arası yaklaşık 294 km.