Sağlık Apart Pansiyon

1100

Sağlık Apart Pansiyon, yeşillikler içinde huzurlu bir aile apartıdır.

Sağlık Apart Pansiyon, Erdek ilçesine bağlı Ocaklar beldesindedir.

YOL TARİFİ

KENDİ ARACIYLA GELENLER: Bandırma-Erdek arası 18 Km.dir.Erdek otogarı önünden direkt devam edilir.Erdek meydanı (bayraklar) karşınıza çıkacak,sağda köyler,kamplar,Ocaklar tabelası takip edilir.aklaşık 2 km sonra Ocaklar tabelası istikametinde yakaşık 5 km. yolculuktan sonra solda Opet benzinliği göreceksiniz.500 m ileride sola bayır aşağı Ocaklar istikamtine girilir.100 m sonra oteller pansiyonlar,Narlı istikamtine girilir.150 m.aşağıda sağa ayrılan yola girdiğinizde Sağlık  Apart Pansiyon sizi karşılamış olacak.

MİNİBÜSLE GELENLER: Ocaklar dolmuş garajında inilir.Dolmuş garajı önünde geçen Narlı asfalt yol kenarında durp sağınıza baktığınızda 150 m ileride Sağlık Apart ı görebilirsiniz.

Telefonlarımız 24 saat açık, bulunduğunuz yerinizi bilirdiğinizde  yol tarifi yapıyoruz yada bizzat alıyoruz.

Sağlık Apart Pansiyon, telefonları 24 saat açık olup sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Balıkesir Erdek Ocaklar Sağlık Apart Pansiyon/Otel ailesi olarak öncelikle kendi evimizde misafirlerimizi ağırlıyormuşuz gibi bir misyon yüklendik. Sizlere kendi evinizde aradığınız rahatı ve huzuru sağlamak için olması gerekenlerin en iyisini yapmaya çalıştık.

Erdek Ocaklar’da hem ucuz, hemde hesaplı apart pansiyon/apart otel olmaya özen gösterdik.Erdek Ocaklar’da, sağlıklı/hijyen aynı zamanda güvenli ve huzurlu bir mekanda tatil isteyenlerin ilk tercih edecekleri nezih bir Apart Pansiyon-Apart Otel olarak akıllarda kalmak amacımızdır.

Bütün bir yılın stresini atmak için zamanınızı ayırdığınız bu tatil günlerinizde verimliliğinizi artırmak adına en doğru yeri seçerek Erdek/Ocaklar tatil beldesinde, Sağlık Apart Pansiyon da (Apart Otel) ,sizlere konaklama imkânını sunduk. Bunu yaparken bizimle aynı alanda hizmet sunan seçenekleri gözlemledik ve her zaman daha iyisini yapmayı hedefledik. Buraya gelen misafirlerimizin, bizlere olan güven ve sevgisiyle ayakta kalabileceğimizi biliyoruz.

Her sene binamızın içini, odaların tasarımını, konforunu yenileyerek kaliteyi öncelikle temiz sağlıklı ortam ile sağladık. En büyük övgümüz Sağlıklı ortam,güven ve sevgi hususundadır. En ince ayrıntıya kadar düşünülen  temizlik ile Sağlık Apart Pansiyon–Apart otel, SAĞLIK kelimesinin anlamını bilerek  bu ismi layığı ile taşıdığını düşünüyoruz ve taşımaya da kararlıdır.. Biz sadece müşteri değil, her bireyle birer dost kazanan ev sahibi gibi olduk. Tabii ki bunun yeterli olup olmadığına sizler karar vereceksiniz.

Mavi Bayrak alarak, deniziyle plajıyla doğasıyla doğal halini koruması yönüyle,oksijen deposu havasıyla, yeterliliğini kanıtlamış Erdek/Ocaklar mahallemizde,Apart Pansiyon/Otelimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

SAĞLIK APART PANSİYON HİZMETLERİ

Apart Pansiyonumuz günlük,aylık veya sezonluk yazlık, olarak kiraya verilmektedir.

Öncelikle güven, arkasından huzur ve içten güler yüzlü  çalışanlarımız,her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.Anne ve babamın görevi gereği  (Sağlık Memuru-Ebe Hemşire), herhangi bir sağlık probleminde de ilk yardımda sıkıntılarınızı gidermeye insani açıdan gayret gösteriyoruz.

Yeşil ve geniş bahçesinde MANGAL keyfi piknik havasında yapılabilmektedir. Apart mutfağınızda kendi damak tadınıza uygun yemek, hatta börek yapma imkanı sunuyoruz

YAZ SEZON DIŞINDADA AÇIĞIZ,  ISITMA, SICAK SU 24 SAAT