Nobel Pansiyon Ocaklar

1772

Yetkili Kişi : Hamdi ALTIKARDEŞ

Adresi :  Sahil Mahallesi, 10530 Ocaklar/Erdek

Telefon: 0266 847 54 27

Mobil Telefonu: 0531 661 07 08

Nobel Pansiyon Ocaklar, huzurlu ve keyifli tatilin adresi.

Nobel Pansiyon Ocaklar, apart olarak hizmet veren bir aile işletmesidir.

ULAŞIM

İstanbul Yenikapı ’dan hızlı feribotla 2 saatte Bandırma ’ya gelebilirsiniz. Bandırma – Erdek Karayolunda 22 km. uzaklıkta Erdek’e 18 -20 dakikalik bir sürede ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Erdek ’ten yaklaşık 9 km kamplar istikametine giderken Ocaklar yol ayrımından 10 dk gibi bir sürede Ocaklar ’a gelebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ’dan gelirken hızlı feribotla aracınızı da getirme imkanı bulabilirsiniz. Bursa , Çanakkale, Ankara ’dan düzenli olarak otobüs seferleriyle ulaşabilirsiniz. Erdek ’ten Ocaklar dolmuşlar yaz – kış düzenli tarifelerle çalışmaktadırlar, yaz aylarında dolmuş seferleri çok kısa aralıklarla hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Nobel Pansiyon Ocaklar, siz misafirlerine evinizin sıcaklığında samimi bir hizmet sunuyor.

Nobel Pansiyon Ocaklar, konum itibarı ile denize 100 metre uzaklıktadır, ayrıca tatilniz boyunca ihtiyacınız olacak tüm alışveriş eczane gibi yerlere yürüyüş mesafesindedir.

Apart pansiyonumuz yemyeşil ağaçlarla bezenmiş geniş bahçesinde sizlere sohbet edeceğiniz, okey tavla gibi oyunlar oynayabileceğiniz keyifli saatler için imkan sunuyor. Bahçemizde ayrıca mangal yapabilceğiniz alanlarda mevcuttur.

Tesis kapasitesi 17 oda, 40 yatak, 3 apart daire olarak belirtilmiştir. Nobel Pansiyon için tesise giriş saati 11:00 ve tesisten çıkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir.

Apart pansiyonumuzun odaları son derece geniş ve ferahtır.Tüm odalarımız geniş balkonludur. Kalabalık ailelerin konaklayabileceği pansiyonun odalarında ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya ve ekipman yer almaktadır. Mutfak ve mutfak gereçleri, Buzdolabı,  Wİ-Fİ internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, odalarda WC ve Banyo, tüm odalarda kıyafet dolabı ve masa sandalye Apart pansiyonumuzun hizmeti olarak sizlere sunulmaktadır.

Sezon sonu ve sezon başları ücretleri için lütfen iletişime geçiniz…

İyi Tatiller Dileriz…