Lidya Apart Ocaklar

1371

Yetkili Kişi :  Elvir Bey

Adresi :  Ocaklar Mah. Zübeyde Hanım Cad. 5.Aralık Sk No :2  Ocaklar/ERDEK

Mobil Telefonu: 0539 831 36 71

Whatsaap : +381 64 999 00 13

Mobil Telefonu: 0553 681 89 86

Lidya Apart Ocaklar, apart statüsünde hizmet vermektedir

Lidya Apart Ocaklar, Ocaklar beldesinde Narlı yolu üstünde sağdadır.

ULAŞIM

İstanbul Yenikapı ’dan hızlı feribotla 2 saatte Bandırma ’ya gelebilirsiniz. Bandırma – Erdek Karayolunda 22 km. uzaklıkta Erdek’e 18 -20 dakikalik bir sürede ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Erdek ’ten yaklaşık 9 km kamplar istikametine giderken Ocaklar yol ayrımından 10 dk gibi bir sürede Ocaklar ’a gelebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ’dan gelirken hızlı feribotla aracınızı da getirme imkanı bulabilirsiniz. Bursa , Çanakkale, Ankara ’dan düzenli olarak otobüs seferleriyle ulaşabilirsiniz. Erdek ’ten Ocaklar dolmuşlar yaz – kış düzenli tarifelerle çalışmaktadırlar, yaz aylarında dolmuş seferleri çok kısa aralıklarla hızlı bir şekilde devam etmektedir

Lidya Apart Ocaklar, yeşillikler içinde ki geniş bahçesi ile ailelere uygun bir işletmedir.

Lidya Apart Ocaklar, 

Erdek ilçesinde bulunan diğer 74 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Dağ Oteli, Gezgin, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Sabah 00:08‘den gece 24:00‘e kadar Açık Resepsiyon, Markete Yakın, Kuaför / Güzellik Salonu, Hediyelik Eşya Dükkanı, Ses Yalıtımlı Odalar, Gardrop / Dolap, Banyo, Tuvalet, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Balkon, Teras, Bahçe Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Lidya Apart ;

Apart statüsünde ki tesis, toplam 8 oda ve 30 yatak olarak belirtilmiştir.Ayrıca 2 adet 1+1 dairemiz vardır. Lidya Apart, Erdek bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 100 metredir. Lidya Apart, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 150 metre mesafededir. Lidya Apart tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 200 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel görev almaktadır.