Köy Evi Pansiyon Ocaklar

3114

Mobil Telefonu 1: 0531 940 75 35

Mobil Telefonu 2: 0536 515 27 09

Yetkili Kişi : Zuhal & Engin ERMEK

Adresi : Ocaklar Mah. Osman Kaptan Sok.  ERDEK

Köy Evi Pansiyon Ocaklar, sımsıcak ortamı ile siz misafirlerini bekliyor.

Köy Evi Pansiyon Ocaklar, gerekli olan tüm hijyen kurallarına itina ile uymaktadır.

Köy Evi Pansiyon Ocaklar, sosyal mesafenizi en rahat şekilde koruyabileceğiniz bir bahçeye sahiptir.

Köy Evi Pansiyon Ocaklar, tam anlamı ile bir aile pansiyonudur.

Köy Evi Pansiyon Ocaklar, ihtiyacınız olacak sizi evinizde hissetirecek detaylara özellikle önem vermektedir.

Müstakil bahçeli dairelerimiz (2+1) olup 6 kişiliktir.

Pansiyon sahibi tarafından tamamen el emeği ve özenle dizayn edilmiş bahçesi sizlere keyifli ve huzurlu zamanlar geçirmenize yardımcı olacaktır.

Pansiyonumuzda kendinizi evinizin konforunda ve samimiyetinde hissettirecek tüm detaylar bulunmaktadır. Mutfak ve mutfak gereçleri, buzdolabı, masa sandalye, elbise dolabı, Lcd tv, bunlardan birkaçıdır. Ayrıca bahçemizde çayınızı yada kahvenizi yudumlayacağınız özel alanlar. Yemek yiyebileceğiniz geniş masa, mangal yapabileceğiniz özel mangal alanları da mevcuttur. Rengarenk çiçeklerle bezenmiş bahçemiz sizi gerçek anlamda cezbedecektir..

İYİ TATİLLER DİLERİZ.

INSTAGRAM Sayfamız : 

Köy Evi Pansiyon

ULAŞIM

İstanbul Yenikapı ’dan hızlı feribotla 2 saatte Bandırma ’ya gelebilirsiniz. Bandırma – Erdek Karayolunda 22 km. uzaklıkta Erdek’e 18 -20 dakikalik bir sürede ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Erdek ’ten yaklaşık 9 km kamplar istikametine giderken Ocaklar yol ayrımından 10 dk gibi bir sürede Ocaklar ’a gelebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ’dan gelirken hızlı feribotla aracınızı da getirme imkanı bulabilirsiniz. Bursa , Çanakkale, Ankara ’dan düzenli olarak otobüs seferleriyle ulaşabilirsiniz. Erdek ’ten Ocaklar dolmuşlar yaz – kış düzenli tarifelerle çalışmaktadırlar, yaz aylarında dolmuş seferleri çok kısa aralıklarla hızlı bir şekilde devam etmektedir.