Çam Apart Otel

2183

Çam Apart Otel, yeşillikler içinde Ocaklar’da hizmetinizde..

Çam Apart Otel, Ocaklar apartları kategorisinde hizmet vermektedir.

ÇAM APART OTEL   İNDİRİM FIRSATLARI

Tesisimizde Ramazan ayı içerisinde ve Eylül ayında indirimler uygulanmaktadır.  Ayrıca sezon içerisinde 7 gün üzeri konaklamalarda %10 indirim uygulanmaktadır.

Ayrıca Gruplar için özel indirimler uygulanmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz.

Çam Apart Otel, 15 apart dairesi 60 yatak kapasitesiyle misafirlerini evinde hissettiricek şekilde dizayn edilmiş konforlu odalara sahiptir.

Ocaklar oksijen kaynağı olan Kapıdağ’ı arkasına almış önünde Marmara deniziyle misafirlerine huzurlu ve rahat bir tatil sunuyor. Kapıdağ’a bisikletle veya yürüyerek doğa turuna çıkabilirsiniz.

Ocaklar’ın temiz havasıyla, Marmara Denizine  200 metre mesafede konumlanmış olan Çam Apart Otel, 15 apart dairesi 60 yatak kapasitesiyle misafirlerini evinde hissettiricek şekilde dizayn edilmiş konforlu odalara sahiptir.

Modern şekilde dizayn edilmiş apart dairelerinde 24 saat sıcak su, klima, Lcd Tv, saç kurutma makinası, mutfak ve mutfak eşyaları, banyo, tuvalet, konforlu yataklarıyla sizin için huzurlu bir tatil sunmaktadır.

Uygun fiyatlı konaklama seçenekleri kadar kolay ulaşımından dolayı da ilgi çeken Erdek’e, Bandırma’dan şehir içi ulaşım imkanlarıyla kısa sürede ulaşmak mümkün. Bandırma’ya ise İstanbul’dan hareket eden hızlı feribotlarla 2 saatte varılabiliyor.

Tesislerin geniş bir alana yayıldığı Erdek’te, merkez haricinde, doğayla iç içe, denize sıfır oteller olduğu gibi şehir içinde veya sahil şeridinde bulunan konaklama alternatifleri de mevcut.

Erdek’in tümü halka açık şehir plajıyla birlikte çevresinde de denize girmek için ideal olan pek çok alan bulunuyor. Şehir merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktaki ödüllü Ocaklar, ardından gelen Narlı ve Turanköy bu kumsallardan en bilinenleri. Kapıdağ yarımadasındaki tek mavi bayraklı plaj olan Ocaklar yaklaşık 2 km’lik, geniş bir plaja sahip. Ocaklar’da, denize 200m konumda bulunan Çam Apart Otel ise geniş bahçesiyle dikkat çekiyor. Narlı Köyü’nün kıyılarını kaplayan Narlı kumsalı dingin ve dinlendirici bir plaj. Kapıdağ yarımadasının kuzeyinde, çam ormanları arasında bulunan Turanköy ise eşsiz bir doğa içinde, berrak denizli bir koy.

İyi Tatiller Dileriz…