Tuğla Ev Butik Otel Narlı

487

Yetkili Kişi : Reha Uluçay

Adresi : Narlı Mahallesi Köy İçi, 10500 Erdek/Balıkesir

Mobil Telefonu 1: 05384956335

Mobil Telefonu 2: 05384956335

Web Sitesi: www.narlituglaev.com

Tuğla Ev Butik Otel Narlı, odalarımızda beş yıldızlı otellerdeki konfor ve sunumlar mevcuttur.

Tuğla Ev Butik Otel Narlı, tüm hijyen kurallarını uygulamaktadır.

Tuğla Ev Butik Otel Narlı, denize 35-40 adım mesafede olup, sahilde siz misafirlerimizin kullanımına ait şemsiye ve şezlonglarımız mevcuttur.

Narli Tuğla ev uzun yıllar turizm otelcilik ile uğraşan ve asıl mesleği mimarlık olan Reha Uluçay tarafından eski bir köy evi olarak keşfedilmiş ve daha sonrasında orjinalliği bozulmadan restore edilmiştir.

Narlı Tuğla Ev

Butik otelimiz Erdek ilçesinin Narlı Köyü (kırsal mahallesi) merkezinde yer almaktadır. Yapı, eski tuğla köy evi olup ben Reha ve eşim Selma tarafından harabe halinde iken satın alınıp orijinal yapı karakterine sadık kalınarak üç sene süren restorasyon dan sonra dört odalı butik bir otel e dönüştürülüp hizmet vermeye başlamıştır.

Otelimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Sabahları yöresel ve ev yapımı malzemelerle hazırlanmış açık büfe kahvaltı, akşamları yine açık büfe olup çeşitli tatlar ve dengeli besinler sunulmaktadır. 

Odalarımızda beş yıldızlı otellerdeki konfor ve sunumlar mevcuttur. ( Klima, LED TV, internet, mini bar, çeşitli ikramlar, banyolarda saç kurutma makinesi, şampuan, vb. )

Narlı Kapıdağ yarımadasında Ocaklar ile İlhanköy arasında kalan, Erdek’e yaklaşık 15 km. uzaklıkta, zeytinler arasında bir balıkçı köyü. Erdek garajından kalkan dolmuşlarla kolayca ulaşılabilir. Sakin ve huzurlu bir tatil için uygun bir yer. Karayolu ile giderken Ocaklar ile Narlı arasında güzel koylarda pırıl pırıl denize girmek ve Marmara’da mıyım diye şaşırmak mümkün.