Asya Apart Pansiyon Narlı

678

Yetkili Kişi :  Ceren Hanım

Adresi : Narlı köyü sahili Erdek/BALIKESİR

Telefon: 0266 837 13 52

Mobil Telefonu: 0539 744 36 80

 

Asya Apart Pansiyon Narlı, denize sıfır konumdadır.

Asya Apart Pansiyon Narlı, gerekli olan tüm hijyen kuralları itina ile uygulanmaktadır.

Asya Apart Pansiyon Narlı, köyümüzün en nezih ve huzurlu kısmında hizmet vermektedir.

Asya Apart Pansiyon Narlı, 3, 4, ve 5’er kişilik şekilde tek oda ve (1+1) olarak hizmet vermektedir. Odalarımızda ihtiyaç duyacağınız tüm eşya ve gereçler bulunmaktadır.

Otopark sorunu olmayan apartımızın geniş ve apartımızın sınırları içinde olan bahçelerinde oturabilir, dilerseniz mangal yakabilirsiniz.

Denize sıfır konumda olan Apartımızda müşterilerimize özel şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Tüm odalarımızda vantilatör bulunmaktadır.

Ortak kullanımlı olan çamaşır makinesini dilediğiniz zaman kullanabilirisiniz. Ayrıca istediğiniz her zaman çarşaf, pike ve yastık kılıfı gibi hijyen için önemli eşyaları değiştirebiliriz.

Apartımızda sınırsız Wİ-Fİ internet bağlantısı bulunmaktadır.

Ailenizle birlikte huzurlu bir tatil için tam aradığınız adrestesiniz..

İYİ ve SAĞLIKLI TATİLLER DİLERİZ.

Narlı Kapıdağ yarımadasında Ocaklar ile İlhanköy arasında kalan, Erdek’e yaklaşık 15 km. uzaklıkta, zeytinler arasında bir balıkçı köyü. Erdek garajından kalkan dolmuşlarla kolayca ulaşılabilir. Sakin ve huzurlu bir tatil için uygun bir yer. Karayolu ile giderken Ocaklar ile Narlı arasında güzel koylarda pırıl pırıl denize girmek ve Marmara’da mıyım diye şaşırmak mümkün.