Asmalı Konak Erdek Narlı

1232

Yetkili Kişi :  Meral EKTİK

Mobil Telefonu: 0534 329 21 81

Mobil Telefonu 2 : 0538 589 97 80

Adresi :  Narlı Köyü  Erdek / BANDIRMA

Asmalı Konak Erdek Narlı, denize sıfır konumdadır.

Asmalı Konak Erdek Narlı, misafirlerine ev konforunda gerçek anlamda huzurlu bir tatil sunuyor.

APARTIMIZ YAZ KIŞ AÇIKTIR.

Narlı Kapıdağ yarımadasında Ocaklar ile İlhanköy arasında kalan, Erdek’e yaklaşık 15 km. uzaklıkta, zeytinler arasında bir balıkçı köyü. Erdek garajından kalkan dolmuşlarla kolayca ulaşılabilir. Sakin ve huzurlu bir tatil için uygun bir yer. Karayolu ile giderken Ocaklar ile Narlı arasında güzel koylarda pırıl pırıl denize girmek ve Marmara’da mıyım diye şaşırmak mümkün. 

Facebook Sayfamız : 

NarlıAsmalıKonak

APARTIMIZ YAZ KIŞ AÇIKTIR.

Asmalı Konak Erdek Narlı, tertemiz denizi ve mistik balıkçı köyü havasıyla tam bir huzur deposu.

Apartımızın avlusundan dışarı adım attığınızda direk plaja iniyorsunuz, trafik ve şehir gürültüsünden tamamen uzak gerçek anlamda huzurun adresi olan Apart pansiyonumuz tam olarak bir aile işletmesidir. Gelen konuklarımıza müşteriden çok misafir gözüyle bakmayı ilke edindik..

Ocaklar beldesinin az ilerisinde yer alan Narlı Köyü sessiz huzurlu bir tatil yapmak isteyen tatilcilerin en sevdiği yerlerden biridir. Kapıdağın eteklerinde bulunan köyümüz tertemiz havası ve pırıl pırıl denizi ile unutamayacağınız bir tatil için ev sahipliği yapmaktadır.

Asmalı Konak yada diğer adıyla Meral Ablanın yeri ;

1+1  ( 4-5 kişilik )

2+1  ( 7-8 kişilik )

3+1  ( 9-10 kişilik )

Apart daire şeklinde konaklama imkanı sunmaktadır.

Tüm odalarımız deniz manzaralı ve geniş balkonludur. Odalarımızda evinizde bulunan tüm eşyaları ve konforu bulmanız mümkündür.

Apart pansiyonumuzun önünde ki plajda bulunan şezlong ve şemsiyeler konuklarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Apartımızın avlusunda bulunan barbekü ve mangalları kullanarak keyifli akşamlar geçirebilirsiniz. Ayrıca Narlı köyümüzün iskelesinde bulunan çay bahçelerinde keyifli zamanlar geçirebilirisiniz.