Hoca’nın Yeri Beach Restaurant

1298

Hoca’nın Yeri Beach Restaurant, sizi hayallere sürükleyecek bir ortamda.

Hoca’nın Yeri Beach Restaurant, enfes manzarası ve eşsiz mezeleriyle sizleri bekliyor

Doğa, Lezzet, Dostluk

Muhabbet

Bazı Anılar Unutulmaz…

Facebook Sayfamız : 

HocanınYeri

Hoca’nın Yeri Beach Restaurant, eşsiz müzikler eşliğinde sizlere son derece kaliteli ve keyifli anlar vaad ediyor..

Hoca’nın Yeri Beach Restaurant, için yapılan yorumlar ;

# Günbatımını,ayaklarınız suyun içinde yemek yerken izleyenileceğiniz keyifli yer. Çalınan müzikler ve ortamın atmosferi size huzur veriyor. Arabayla belli bir yere kadar gidip ,sahilden yürüyerek ulaştık

# Dalgaların kıyıya vurduğu, denizin dibinde, kumsalda bir masa düşünün, masada şamdanlar, rakı, mezeler ve balık. Erdek tarafına gittiğinizde bir akşam yemeğini mutlaka burada değerlendirin, gerçekten çok güzel bir yer ve fiyatlarda oldukça uygun.

# Marmara denizinde salaş bir mekan hem çalışanları hem de güneşin güler yüzü 5 yıldızlı otellerden çok daha rahat konforlu hissettiriyor size. Hocanın yeri kafa dinlemek denizin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer ama daha da mükemmeli güneşin batışını izlemek sahile atılan masalarda.

# Ayaklarını suya sokup rakı içebileceğin bir yer. Sadece ayışığı ve kumsalı aydınlatan meşaleler var. Fonda eski şarkılar… midye dolması ve midye tavası harikaydı. Mezeleri de çok başarılıydı. Mutlaka gidilmeli ve yakamozlar eşliğinde rakı içilmeli…

# Mekan çok nezih. Özellikle alkol tüketenler için çok uygun bir mekan. Akşam saatlerinde yıldızların altında, denize sıfır masaları ve masalardaki ışıklandırmasıyla çiftler için gayet romantik bir ortam oluşturmakta.

# Isletmecileri olsun mekan olsun guzel bi yer.. Deniz bir anda derinlesmiyor ruzgar durumuna gore deniz berrakligi degisiyor.Hafta sonlari yogun oluyor plajda minder semsiye ucretsiz..Icecek yiyeycek imkani mevcut. Fiyatlar makul seviyede.. Gunduz gidilebilcegi gibi Aksam da meşale ve mumlar esliginde kumsalda yemeginizi yiyebilirsiniz..(bi ufakta raki acin:)))

Ailenizle gidebileceğiniz nezih aynı zamanda salaş garip ama hoş bir yer. Akşam saatine kadar plaj ve beach hizmeti var. Sabahtan gidip kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği yiyebileceğiniz bir yer. Yemekleri lezzetli ve fiyatları makul. Akşam yemeği için kumsala masada atıp deniz kenarında hoş ve lezzetli bir yemekte yiyebilirsiniz. Uzun süredir mutluluk ve huzurla gidiyorum. Herkese tavsiye ederim.