Misi Kamp Karavan

70

Misi Kamp Karavan da Gerçek ev sahiplerimiz huzur, sessizlik, ateş ve çok daha fazlasıdır.

Adresi :  Gümüştepe Mahallesi, Çaylar Caddesi, No:6/B 16110 Nilüfer – Bursa

Mobil Telefonu:  +90 552 469 00 50

MİSİ’DE KAMP & KARAVAN KEYFİ

Gündüz yemyeşil doğal ortamı ve sıcak yüzü akşamları ise, bitmeyen eğlenceleri ve etkinlikleri ile  günlük hayatın tüm zorluklarından sıyrılın…

Misi Karavan açıldığı günden bu yana karavan tutkunlarının eğlenceli, keyifli merkezi olmaya devam ediyor. 2018 yılı sonlarında yenilenen işletme anlayışı ile karavan ve kamp tutkunlarınun ihtiyaçlarını bilen, önemseyen işletmecilerle MİSİ KARAVAN artık daha da keyifli.

2013’den bugüne Misi Kamp Karavan yemyeşil doğal ortamı ve sıcak yüzüyle sizlerle birlikte, Bursa’nın en eski yerleşim alanlarından biri olan Misi Köyü girişinde.  Şehir merkezine 15 dk. kadar yakın ama günlük hayatın tüm zorluklarından kilometrelerce uzak.

Tesislerimizde: WC, duşlar, lavabolar. Sıcak ve soğuk su, mutfak, çamaşır makinesi, araç atık boşaltma ve kaset boşaltma üniteleri, her dört parsele 2 su musluğu ve elektrik panosu (her araç için bir priz 16 A.) ve elektrik sayacı bulunmaktadır. Her parsel yeşil bitki ile diğerinden ayrılmıştır. Tesisin etrafı tel çitler ile muhafaza altına alınmıştır. Kamp alanı 1 adet paratoner ile yıldırım tehlikesine karşı korumalıdır.