ARMUTLU & FISTIKLI

2471

ARMUTLU ve FISTIKLI’da KONAKLAMA

Armutlu Otelleri, Armutlu Pansiyonları, Armutlu Apartları, Armutlu Kaplıcaları, Armutlu Kaplıca Otelleri, Armutlu İslami Oteller, Armutlu İslami Tatil, Armutlu Muhafazakar Oteller, Fıstıklı Otelleri, Fıstıklı Pansiyonları, Fıstıklı Apartları, Fıstıklı İslami Oteller, Fıstıklı Muhafazakar Oteller

Yalova iline bağlı olan Armutlu ilçesinde ve Fıstıklı köyünde birbirinden farklı bir çok konaklama tesisleri bulunmaktadır..

Genelde Armutlu ve Fıstıklı bölgesinde muhazafakar oteller ve muhazafakar apart pansiyonlar ağırlıktadır.. Ayrıca her kesime hitap eden Apart ve Pansiyonlar da bulunmaktadır. Armutlu’da bir çok şifalı suların bulunduğu Armutlu Kaplıcaları vardır. Armutlu ve Fıstıklı bölgedeki en çok konaklama tesisin bulundu yerlerdir. Bu tatil beldelerine deniz ve kara yoluyla ulaşım çok kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Armutlu’da kaplıca oteller yaz kış hizmet vermektedir. İhtiyacınız olacak her şeyi Armutludan çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz..

Armutlu’ya yaklaşık 8 Km uzaklıkta olan Fıstıklı köyü yaz sezonunun açılmasıyla beraber Fıstıklı Pansiyonları ve Fıstıklı Apartları hizmet vermeye başlar. Yapısı bozulmamış bir köy olan Fıstıklı köyü tertemiz denizi ve geniş ve uzun kumsalıyla tatilcilere huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Fıstıklı köyünde bulunan apart pansiyonların bir çoğunda kadın ve çocuklara özel havuz bulunmaktadır. Fıstıklı’da bulunan apart ve pansiyonlarda genelde yemek ve kahvaltı hizmeti verilmemektedir. Aynı zamanda hem Armutlu hemde Fıstıklı köyüne yakın bir çok kadınlara özel plaj bulunmaktadır.